Nosíte i v zimně sukně? Ano, žádný problém to není!

Jak je to s nošením sukní v zimních měsících?

Se SKHOOP zimními sukněmi to opravdu není žádný problém a to ani v mrazivém počasí, ba naopak!

thumbnailNaše sukně můžete nosit jako klasické přes punčochy/legíny a nebo lépe přes kalhoty jakéhokoliv typu, klidně i lyžařské. Nosit zimní sukni přes kalhoty přináší jednu obrovskou výhodu, už nebudete trpět prochladnutím a zimou od nohou a zadečku.  Naše sukně se dají nosit opravdu ke každé příležitosti … do města přes džíny, na běžky, lyže, brusle, golf či jen tak na procházku nebo do společnosti.

Zimní sukně opravdu zahřejí!

Představte si, že jste venku v mrazivém počasí, oblečená v zimní bundě a kalhotách. Zamyslete se nad tím,  kolik Vám “dodává” bunda tepla. Ano, docela dost. Kdybyste ji neměla, zima Vám bude během několika minut. A teď si představte, že stejnou izolační vrstvu přidáte ještě přes nohy, které Vám kryje pouze vrstva kalhot. Bude Vám v sukni o poznání tepleji? Určitě ano. Máme to vyzkoušené!

Studené ruce a nohy

thumbnail

Samotné nošení sukní má i další zajímavý efekt, který máme potvrzen jak od našich SKHOOP sisters, tak od některých našich zákaznic.

Mnoho žen trápí neustále prochladlé ruce. Od té doby, co nosí přes kalhoty svou péřovou zimní sukni, již tímto problémem netrpí! Což je klasický efekt dostatečného tepelného komfortu organizmu, který nemá potřebu zadržovat teplo stažením cév v končetinách a zamezováním tak dalšímu ochlazování těla.
thumbnail

Pod sukni přeci fouká? A co?!

Můžete oponovat, že Vám bude pod sukni foukat a že tedy stejně nezahřeje. To je klasická reakce, je avšak zcela mylná.

  •  Sukně se nosí především jako další vrstva přes kalhoty – více vrstev, více tepla. To dá rozum.
  • Foukat bude pouze na část vnitřních stehen, které snad ani prochladnout nikdy nemohou. Jsou stále v dotyku mezi sebou.  V místech, kde se dotýkáte sukně (zadeček a vnější část stehen) se žádný studený vzduch nedostane! Naopak, místo chladného vzduch, který by vás obklopoval bez sukně, zde díky ní získáte onu dodatečnou izolační vrstvu navíc. A v tom je celé to kouzlo!

Sportování v sukni

thumbnailMáte obavy, že Vás sukně bude omezovat v pohybu  při bruslení, běhání, běžkování či na golfu? Nebojte se. I se sportovní aktivitou bylo při navrhování sukniček počítáno. Pro sportovní aktivitu vycházející z běhu, kde potřebujete mít možnost dlouhého kroku, jsou navrženy především sukně Mini Down, které zakrývají pouze zadeček a boky. Nicméně díky zipům po obou stranách u delších sukní nad kolena (Short Down) a pod kolena (Mid a Long  Down), budete mít volnost stejnou, jako kdybyste byla jen v kalhotách. Proto se ideálně hodí na zimní sporty lyžování, snowboarding, rekreační bruslení aj. A když zrovna budete sedět na studené lanovce nebo stánku s občerstvením někde u sjezdovky, tak sukni ze strany zapnete pro maximální tepelný komfort.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *