Královna českého Aspenu nezklamala: Letos se podle Verešové bude na lyže nosit sukně – pro SKHOOP žádná novinka

Ano český Aspen objevuje již objevené!

http://www.super.cz/315880-kralovna-ceskeho-aspenu-nezklamala-letos-se-podle-veresove-bude-na-lyze-nosit-sukne.html

 

Při zahájení lyžařské sezóny ve Špindlerově Mlýně nás kromě sněhových podmínek, které se letos moc nevyvedly, zajímalo hlavně to, co si oblékne na svah Andrea Verešová (34). Královna českého Aspenu nás ani letos nezklamala.

“Vždy se nechávám překvapit. Firma, která mne už několik let obléká, mi vždycky přinese nějakou novinku, která momentálně frčí. A mám štěstí, že to jsou věci nejen praktické, ale i hezké. A letos vymysleli sukýnku, která je nejen módní a zajímavá, ale především hřeje a chrání před mokrem. Můžete si sednout na sníh, není vám zima na lanovce. Prostě skvělá záležitost,” pochlubila se.

“Zatím jsem ji nevyzkoušela na lyžích, ale jenom na procházky, ale říkali, že taky můžu, protože je elastická a nebude překážet. Takže holky, letos na hory jedině v sukýnce,” smála se Verešová, která plánuje být i s dětmi Vanessou a Danielem skoro pořád.

Letos už to ale mají omezené, protože dcera začala chodit do první třídy. “Čerstvý vzduch, zábava a sport jsou pro děti to nejlepší,” je přesvědčená. “Letos už se nemohly dočkat a počítaly dny, kdy začne zimní sezóna a vyrazíme na hory,” dodala.

 

Cotace z webových stránek super.cz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *