Jitka Asterová

Jitka Asterová optimista tělem i duší. Herečka, moderátorka, máma a také praktikující jogínka, to jsou čtyři základní věci, které Jitku popisují. Ale rozhodně to není vše co se o ní můžete dozvědět a proto jsme s ní pro Vás udělali malý rozhovor.

Co vas nejvice naplnuje?
Tak určitě je to moje rodina, především mé užasné děti. A pak jóga, se kterou jsem se seznámila před pěti lety a ani jednou jsem jí nezahnula :))))).

Když si vybíráte oblečení, čeho si jako první všímáte?
U mne je to vždy láska na první pohled. Musí mi to prostě padnout do oka! Povazžuji se za original, tak se kolikrát nebojím oblečením vyčnívat.

Proč jste si vybrala právě SKHOOP?
SKHOOP naplňuje naprosto moji představu o oblečení. Dlouho jsem nemohla “zakotvit” u jedne značky, vždy jsem musela kombinovat z ruzných značek, aby to bylo šik, ženské, originální, funkční, slušivé a pohodlné. V tom všem mě SKHOOP uspokojuje.

Čím Vás SKHOOP zaujal?
Nejdříve to byly ty úžasné sukně, které se dají nosit jak samostatné (klidně do kanceláře), ale i přes legíny nebo jeansy. Potom to byly nádherné pastelové barvy a když jsem si na sebe cokoliv oblékla, už jsem to nechtěla sundat, neboť materiály jsou lehké jako pírko a přitom hřejí!!!

Jaké oblečení nosíte na jógu?
Jógu cvičím prakticky každy den. Ráda volím oblečení, ve kterém ráno vyrazím, můžu v něm cvičit a pak i klidně odejít. Topy a leginy od SKHOOP jsou naprosto street a ještě ke všemu dobře sedí :)).

Zjistili jsme, že máte i lektorský kurz, je možné si s Vámi někde zacvičit?
Zatím dávám lekce pouze kamarádům u mne doma, ale klidně přijďte také!!!

Nejzajímavější Jitčiny životní milníky:

  • Filmy – Vesničko má středisková, Šakalí léta, Vratné láhve a mnoho dalšího
  • Divadlo – Monology vagíny, Mammamia, hostovala v divadle Ungelt, Hudebním divadle Karlín a Činoherním Klubu
  • Rádio – moderátorka vlastního pořadu na Frekvence 1
  • Jako díte učinkovala v Lední revue, vystudovala konzervatoř a DAMU

Co Jitka od SKHOOP nosí:

  • Sukně Short Down
  • Kabát Long Down Hoodie
  • Sukně Down Mini